Schedule of Games
Games on Sunday, June 16, 2024
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
Men's Open ZINC - Summer 1 Trash Pandas (Yellow) P DooDoo Browns (White) Postponed Field 1  
Men's Open IRON - Summer 1 Tim n em (Black) P Day Old Rice (Black) Postponed Field 3  
Men's Open BRONZE - Summer 1 Shebarbar Nogales (Purple)  v  Ipswich (Red) Result Pending Field 1  
Men's Open ZINC - Summer 1 Step Brothers (Black)  v  Los Yuckies (White) Result Pending Field 2  
Men's Open BRONZE - Summer 1 Pistols (Black)  v  Thick and Mature FC (Green) Result Pending Field 3  
U10 SILVER - Summer 1 Rattlers (Yellow)  v  Golden Torch FC U10 Result Pending Field 4 North  
Men's Open BRONZE - Summer 1 Hairy Maguires (Light Blue)  v  Ipswich (Red) Result Pending Field 1  
Men's Open BRONZE - Summer 1 Edmond Beans (Black)  v  Athletico San Luis (Red) Result Pending Field 2  
Men's Open ZINC - Summer 1 Okla City Boys (Blue)  v  Fury FC (Red) Result Pending Field 3  
U10 SILVER - Summer 1 Blue Angels 2 (BLUE)  v  SC Cyclones (White) Result Pending Field 4 North  
Men's Open ZINC - Summer 1 Los Chefas (Red)  v  Neighbors (Black / Red) Result Pending Field 2  
Men's Open ZINC - Summer 1 Ball Blasters (Black / White)  v  Grass Kissers (Black) Result Pending Field 3  
U10 SILVER - Summer 1 Scissortail FC (Orange)  v  Green Monsters 2 (Green) Result Pending Field 4 North  
Men's Open STEEL - Summer 1 Chuck FC (Black)  v  Slow Pokes (Black) Result Pending Field 1  
Men's Open ZINC - Summer 1 SC Renegades (Black)  v  BFC (Blue) Result Pending Field 2  
Men's Open BRONZE - Summer 1 IDAN (White / Black)  v  Z Team (Green) Result Pending Field 3  
Boys U10 GOLD - Summer 1 Little Pandas (Blue)  v  Aguilas (Yellow) Result Pending Field 4 North  
Men's Open IRON - Summer 1 Michele (Black / White)  v  Purple Panthers (White/Black) Result Pending Field 1  
Men's Open ZINC - Summer 1 SC Avengers (White)  v  Team Delicious (Maroon) Result Pending Field 2  
Men's Open BRONZE - Summer 1 AFC Richmond (Blue)  v  Insomniacs (Blue) Result Pending Field 3  
U10 SILVER - Summer 1 SC Strikers (Black)  v  Blue Angels (Blue) Result Pending Field 4 North  
Men's Open BRONZE - Summer 1 Toe Kickers (Purple)  v  Fat and Furious (Green) Result Pending Field 1  
Men's Open COPPER - Summer 1 Tapatio (White)  v  Grey Balls (Grey) Result Pending Field 2  
Boys U12 GOLD - Summer 1 Super Campeones (Black)  v  Green Monsters (Green) Result Pending Field 3  
Boys U10 GOLD - Summer 1 Mustang Wolfpack (Red/Gray)  v  FC United Result Pending Field 4 North  
Men's Open COPPER - Summer 1 Safooma FC (Black)  v  Stanfield Plumbing (Black) Result Pending Field 1  
Men's Open COPPER - Summer 1 Celtic (Black)  v  Grey Balls (Grey) Result Pending Field 2  
Men's Open COPPER - Summer 1 San Felipe (Black)  v  El Valle (Green) Result Pending Field 3  
Boys U10 GOLD - Summer 1 United (Orange/Yellow)  v  FC United Result Pending Field 4 North  
Men's Open STEEL - Summer 1 Geriatrics United(Black/White)  v  ABCDE FC (Navy) 6:20 PM Field 1  
Men's Open COPPER - Summer 1 FCC Dry Bones (Black / White)  v  Los Glizzy’s (Black / Red) 6:20 PM Field 2  
Men's Open STEEL - Summer 1 Subpar (White)  v  Halo FC (Purple) 7:15 PM Field 1  
Men's Open COPPER - Summer 1 The Simgas (White)  v  FC Alaska (Blue / White) 7:15 PM Field 2  
Men's Open IRON - Summer 1 Viejovenes FC (Red)  v  BOFA (Black / White) 7:15 PM Field 3  
Men's Open STEEL - Summer 1 ABCDE FC (Navy)  v  Halo FC (Purple) 8:10 PM Field 1  
Men's Open STEEL - Summer 1 G Son (Black / White)  v  Ducks FC (White / Green) 8:10 PM Field 2  
Men's Open IRON - Summer 1 Mantooth United ( )  v  Team Cimmaron (Neon Yellow) 8:10 PM Field 3  
Men's Open COPPER - Summer 1 Dude-I-corns (Green)  v  Lil Kickers (Blue / Black) 9:05 PM Field 1  
Men's Open COPPER - Summer 1 Sorba Testa (Blue / White)  v  Devils (Red) 9:05 PM Field 2  
Men's Open COPPER - Summer 1 Sporting Rodenbach (Black)  v  United FC (Blue) 9:05 PM Field 3