Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Thursday, March 28, 2024
<
March 2024
>
S
M
T
W
T
F
S
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Thursday Coed SILVER - Spring
Slurp City All Stars (Purple)
v
Venga Venga (Burgundy)
6:10 PM
Field 1
Thursday Coed COPPER - Spring
Up Your Horn (Blue)
v
Enterprise (Green / White)
6:10 PM
Field 2
Thursday Coed BRONZE - Spring
Health United (Green)
v
DTR (Pink)
6:10 PM
Field 3
Thursday Coed GOLD - Spring
Kids Next Door (Grey)
v
Super Nalgas (Gold / Pink)
7:05 PM
Field 1
Thursday Coed COPPER - Spring
Rayos (Red)
v
NG (Blue)
7:05 PM
Field 2
Thursday Coed SILVER - Spring
GSE (Burgundy)
v
Injury Reserve (Black)
7:05 PM
Field 3
Thursday Coed BRONZE - Spring
The Has Beens (Green)
v
Young Monies (Black)
8:00 PM
Field 1
Thursday Coed COPPER - Spring
Here 4 Beers (Red)
v
Xolos (Red / Black)
8:00 PM
Field 2
Thursday Coed GOLD - Spring
DTFC (Black)
v
4 Goalies (Blue)
8:00 PM
Field 3
Thursday Coed GOLD - Spring
Net6 and Chill (Royal Blue)
v
Whiz Kah Fifa (Orange)
8:55 PM
Field 1
Thursday Coed COPPER - Spring
Guard Dogs (White)
v
Pinch of Nutmeg (Black)
8:55 PM
Field 2
Thursday Coed COPPER - Spring
Truffle Shuffle (Green)
v
Bandits (Forest Green)
8:55 PM
Field 3
Thursday Coed COPPER - Spring
Retrired AF (Black)
v
NRG (Blue)
9:50 PM
Field 2
Thursday Coed SILVER - Spring
Slurp City All Stars (Purple)
v
Fuego (Red)
9:50 PM
Field 3
Calendar
<
March 2024
>
S
M
T
W
T
F
S
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Events on Thursday, March 28, 2024
9:00 AM
12:30 PM
Lil Kickers Classes
Field 1
1:00 PM
2:00 PM
OCU Men's
Field 3
4:00 PM
5:00 PM
Brian Clark
Field 2
4:00 PM
5:00 PM
Edmond North
Field 3
4:00 PM
7:30 PM
Lil Kickers Classes
Field 4 North
4:00 PM
7:30 PM
Lil Kickers Classes
Field 4 South
5:00 PM
6:00 PM
OEFC 2012 Girls White
Field 3
8:30 PM
9:30 PM
Rudy Mendoza
Field 4 North
8:30 PM
9:30 PM
Rudy Mendoza
Field 4 South
9:30 PM
10:30 PM
Freddy Mendez Rental
Field 4 North
10:00 PM
11:00 PM
Martin Barrios
Field 1
10:45 PM
11:45 PM
Jose Cotuc
Field 2